Welkom bij Carnavalaalstkoentje: uw dagelijkse portie Oilsjt Carnaval!! // Aalst Carnaval 2026 is voorbij! // Het weer viel op zondag en maandag flink tegen door sneeuw en regen, maar de carnavalisten lieten het niet aan hun hart komen! // Dinsdagavond stak Prinsj Joshy de pop in brand en werd de 96e editie officieel beëindigd, al voegde de aanwezige massa er nog een derde carnavalsnacht aan toe! // Wie wil terugkijken, kan dat op de blog of ons YouTube-kanaal 'Koentje75'! // Voor de volgende editie, hou je best 7, 8 & 9 februari 2027 vrij in je agenda! // De Arendwijk koos Milan Van Goethem als 42e Orendprinsj! Arendcarnaval zelf is er in het Paasweekend! // Carnaval 2027: met Timo & Kenny zijn er 2 volwaardige Kandidoten-Prinsj!! // 'Weir leven mé giejl ons ❤️ vér Oilsjt Carnaval' en tellen af naar 'editie 97'

zaterdag 15 februari 2020

Aalst Carnaval 2020 - De Winterfoor is open: 2 weken kermisplezier!


2 WEKEN WINTERFOOR

Aalst Carnaval 2020 is nu ook 'officieel' gestart met de opening van de Winterfoor!

Van vrijdag 14 februari tot en met zondag 1 maart, geniet je van een variatie van 112 attracties en eetkramen voor groot en klein op liefst 6 pleinen!

• Keizershallen
• Hopmarkt
• Esplanadeplein
• Grote Markt
• Werfplein
• Houtmarkt


OPENINGSAVOND


Wederzijds enthousiasme!

Het belang voor de foorkramers tijdens de carnavalsperiode in Aalst is groot!
Hun onmiskenbare verbondenheid met dit feest en de historische band met de carnavalsstad blijft levendig.
De foorkramers van hun kant kijken élk jaar uit naar de eerste grote foor!

Nieuwe attracties zijn Break Dance, Cake Walk Turbine, Walking Dead, Toxic, Beach Party & Gravitron...


De winterfoor 2020 is 'open'!!


OPENINGSUREN

Opm.: Dag van het Kind (donderdag 20 februari): foor is open van 13u tot 22u, tot 18u is ze 'Prikkelarm'


Vele kermisattracties bieden gedurende de hele Winterfoor kortingen aan. Knip hiervoor je bonnen uit het carnavalsmagazine dat vanaf 10 februari 2020 bij iedere Aalstenaar in de bus viel. Op de laatste dag is het reductiedag: bij attracties krijg je een korting van 40%. Bij eetstanden betaal je 20% minder.



Reportage: Carnavalaalstkoentje

Geen opmerkingen:

Een reactie posten