Welkom bij Carnavalaalstkoentje: uw dagelijkse portie Oilsjt Carnaval!! // Aalst Carnaval 2026 is voorbij! // Na een maandenlange voorbereiding trok de stoet op zondag 15 & maandag 16 februari door de straten! // Het weer viel flink tegen door sneeuw en regen, maar de carnavalisten lieten het niet aan hun hart komen! // Dinsdagavond stak Prinsj Joshy de pop in brand en werd de 96e editie officieel beëindigd, al voegde de aanwezige massa er nog een derde carnavalsnacht aan toe! // Pas woensdagmiddag vertrokken de 'die hards' huiswaarts, moe maar voldaan na o.a. de 'kaffekoeken bè Dozje' en nog een laatste 'vastelauvedpintj'! // Voor de volgende editie, hou je best 7, 8 & 9 februari 2027 vrij in je agenda! // De Arendwijk kiest zijn Prins op 7 maart, Arendcarnaval zelf is er in het Paasweekend! // 'Weir leven mé giejl ons ❤️ vér Oilsjt Carnaval' en tellen af naar 'editie 97'

maandag 23 februari 2026

Aalst Carnaval 2026 - 7e Prijsuitreiking van de 'Kleine Ver-Sjatt-Cé Prois' en beloonde het mooiste kostuum!

Winnaars Kleine Groepen = Winnaars 'Kleine Ver-Sjatt-Cé Prois: De Melkmoilen!

Sjatt-Friends beloont de mooiste kostuums!

De 7e editie van de uitreiking van onze Kleine Ver-Sjatt-Cé prois, ging vrijdag 20 februari door, in een alweer tot de nok gevuld café Paviljoen op de Aalsterse Grote Markt. 

De Sjattrellen 2026:
Eerdere edities:

♦ 2025: KLIK
♦ 2024: KLIK
♦ 2023: KLIK
♦ 2020: KLIK
♦ 2019: KLIK
♦ 2018: KLIK


De prijsuitreiking van de 7e Kleine Ver-Sjatt-Cé prois was opnieuw een voltreffer!

Genomineerden, gelukkige winnaars en een heleboel enthousiaste carnavalisten genoten na van Carnaval 2026, het volk stond tot buiten!
Ann Dooms:
"Van harte dank aan onze vele sponsors, we zijn blij dat we elk jaar op hen kunnen rekenen om deze bedragen recht uit ons hart te kunnen schenken aan de groepen en hopen hiermee nog enkele jaren te kunnen doorgaan.

Verder bedanken we de aanwezigen, de zangers en zangeressen die een gastptreden gaven, onze huis DJ, onze fotograaf in opleiding, Sander Middernacht en al onze leden.

Met 'De Kleine-Ver-Sjatt-Cé Prois' belonen we het mooiste en/of origineelste kostuum in de stoet.
Eerst en vooral onze waardering voor alle deelnemers aan onze iejnege echte Oilsjterse (sneeuw)stoet.

Het bleek een heel moeilijke opdracht dit jaar want, los van het onderwerp bekeken, waren er ongelooflijk mooie kostuums, echte pareltjes, te zien. 

Onze 10 juryleden werden gevraagd om van 1 tot 15 punten te geven aan de groepen waarvan zij vonden dat ze het mooiste/origineelste kostuum hadden.

De genomineerden werden woensdag 18 februari al bekend gemaakt en hierna volgen de meer dan terechte winnaars van onze Kleine Ver-Sjatt-Cé Prois 2026 ..."


AKV's

1. De Melkmoilen: €600 (139/150)
2. Dest-Goe Schief: €500 (130/150)
3. Tes Ter Oever: €400 (115/150)
4. AKV Possensje: €300 (109/150)
5/1. De Zwiejtzoel'n: €150 (77/150)
5/2. De Vismooil'n: €150 (77/150)
7. Beschomt
8. De Schoitkitten
9. Geloeif Mè Goed
10. AKV De Tsjoepeneizen


Losse Groepen 

- De Perrewettemaukers: €100
- De Droeige Sossissen: €100

Geen opmerkingen:

Een reactie posten