Welkom bij Carnavalaalstkoentje: uw dagelijkse portie Oilsjt Carnaval!! // Joshy De Troch is de 72e Aalsterse Prins Carnaval!!! // Ook Arendcarnaval heeft 3 Kandidaten: op 7 maart mogen Sisseloe, Rino & Milan uitmaken wie de 42e Orendprinsj zal worden! // In de Werkhallen is men druk bezig aan de voorbereidingen voor de 96e stoet, de Werkhallen zijn 6 dagen op 7 open! // De stoetthema's komen online! AKV Drasj was al in juni met '30 joor DRAsjTV' de eerste in de (lange) rij! // AKV Steirk (2003-2025), AKV Nèm Na! (2017-2025) & AKV Liejp (2017-2025) stopten ermee! // Verdwoldj & Verloeren is de énige nieuwe AKV & 'Stoetopener' // De Prinsencaemere (& gasten) schitterden met hun 4e Zangpalois totaalspektakel: '‘t Es een Cirk in d’Ajoinenstad'! // De 10e KoesjkesMietingk was een succes ofwel ‘De kroein op ’t weirk-toer!' // De nieuwe Aftelkalender van het KBA is te koop, thema '75 Joor Cantinière'! // De Jefkes lanceren hun programma én organiseren opnieuw een 'Driekoningenfeest'! // Losse Groep? Schrijf je in voor de stoeten! Uiterste datum = 25 januari! // Fan van onze blog(s), Aalst Carnaval (heden en geschiedenis) & mediapartner AjoinPedia? Check dan zéker onze (sociale media) & geniet van alle reportages, Stoetthema's & véél méér! // 'Weir leven mé giejl ons ❤️ vér Oilsjt Carnaval' en tellen af naar 'editie 96' op 15, 16 & 17 februari 2026!

zaterdag 17 februari 2024

Aalst Carnaval 2024 - Sjatt-Friends hielden de 5e Prijsuitreiking van de 'Kleine Ver-Sjatt-Cé Prois'!

5e Prijsuitreiking van de 'Kleine Ver-Sjatt-Cé Prois'

Traditie die de mooiste kostuums bekroond

De 5e editie van de uitreiking van onze Kleine Ver-Sjatt-Cé prois, ging vrijdag 16 februari door in een alweer tot de nok gevuld café Paviljoen op de Aalsterse Grote Markt.

Eerdere edities:

♦ 2023: KLIK
♦ 2020: KLIK
♦ 2019: KLIK
♦ 2018: KLIK



Sjatt-Friends:
"Bedankt aan alle aanwezigen, bedankt Bart de Nys om deze avond weer professioneel op te luisteren, bedankt aan alle gastzangers, bedankt aan alle Sjatt-Friends, maar vooral bedankt aan alle groepen die onze carnavalsstoet zo uniek maken.

De prijzen zijn uitgedeeld en we mochten de er liefst 6 uitdelen dit jaar.
Naast de top 5, was er ook nog een 'Aanmoedigingsprijs' voor een eerstejaarsgroep.
Verder van harte dank aan AKV De Melkmoilen, om onze ex-ondervoorzitter en mede-bezieler van onze Kleine Ver-Sjatt-Cé prois te eren tijdens de stoet en zijn foto te schenken aan zijn familie.
Tot noste joor! "



Eervolle vermeldingen

Haalden ook een Nominatie, maar werden niet bekroond met een geldprijs:

10. De Tsjoepeneizen
9. Drasj
8. Beplekt of Bezoepen
7. Tes Ter Oever
6. De Snotneizen



Winnaars

♦ Aanmoedigingsprijs van €100 voor eerstejaarsgroep, AKV Pjes'Uniek
♦ 5e plaats, prijs van €180, AKV De Zwiejtzoel’n:
♦ 4e plaats, prijs van €280, AKV De Melkmoilen:
♦ 3e plaats, prijs van €380, AKV Bedesterd:
♦ 2e plaats, prijs van €480, AKV Dest Goe Schief:
♦ 1e plaats, prijs van €580, AKV De Schoitkitten:
Reportage: ©Team Carnavalaalstkoentje i.s.m. ©AjoinPedia, tekst: Sjatt-Freinds
Foto's: ©AjoinPedia & ©Sjatt-Friends

1 opmerking:

  1. zie ik nu geen Krejeis? ik zag het maken van kostuum, waauw wat een werk was dat . EN HEEEL MOOI RESULTAAT

    BeantwoordenVerwijderen