Welkom bij Carnavalaalstkoentje: uw dagelijkse portie Oilsjt Carnaval!! // Aalst Carnaval 2026 werd officieel voorgesteld! De Aalsterse Gilles ontwerpen de Verbrandingspop en Nicolas Keppens maakte de prachtige Affiche “Applaus ver ’t volk”! //Joshy De Troch is de 72e Aalsterse Prins Carnaval, zijn kostuum is een pareltje van bordeaux, zwart en goud!!! // De Stoetvolgorde met de thema's van de 96e stoet staat online! Richting carnaval bezoeken we alle AKV's! // In de Werkhallen is men druk bezig aan de voorbereidingen voor de 96e stoet, de Werkhallen zijn 7 dagen op 7 open! // Losse Groep? Schrijf je in voor de stoeten! Uiterste datum = 25 januari! // AKV Steirk (2003-2025), AKV Nèm Na! (2017-2025) & AKV Liejp (2017-2025) stopten ermee! // Verdwoldj & Verloeren is de énige nieuwe AKV & 'Stoetopener' // De roiteklasjers veroveren de stad: wij ontmoetten Gilles & Max! // Het Jaaroverzicht 2025 is uit! Zowel wij, als AjoinPedia, maakten er eentje! // Ook Arendcarnaval heeft 3 Kandidaten: op 7 maart mogen Sisseloe, Rino & Milan uitmaken wie de 42e Orendprinsj zal worden! // Fan van onze blog(s), Aalst Carnaval (heden en geschiedenis) & mediapartner AjoinPedia? Check dan zéker onze (sociale media) & geniet van alle reportages, Stoetthema's & véél méér! // 'Weir leven mé giejl ons ❤️ vér Oilsjt Carnaval' en tellen af naar 'editie 96' op 15, 16 & 17 februari 2026!

donderdag 4 februari 2021

Aalst Carnaval 2021 - WIN dankzij de 'Groeite Prois KBA' met ‘de schoeinsjte Fasade’ 100 euro!!

SCHOEINSJTE FASADE

KBA stunt met Groeite Prois en beloont 5x ‘de schoeinsjte Fasade’

Neem deel en stuur je foto in! Het KBA (Kommitei tot Behaad van den Aftelkalender) schenkt opbrengst Aftelkalender weg!
KBA:
"Als makers van de aftelkalender, zullen we ook in 2021 'de Groeite Prois KBA' organiseren!
Het concept werd wel lichtjes aangepast, als gevolg van de annulering van Aalst Carnaval.
Normaal belonen we het ‘beste oit de stoet’, maar dit jaar ‘de schoeinsjte Fasade’.

Het was moeilijk te voorspellen of een aftelkalender zonder een echte carnavalsviering zou aanslaan bij de Aalstenaars.
Omdat we houden van tradities, kozen we er echter voor om toch een kalender te maken.
Ons doel was om uit de kosten te komen...
We maakten ondertussen een balans op en de verkoopcijfers van de kalender zijn beter dan verwacht. Hierdoor kunnen we ook dit jaar voor 500 euro prijzen uitreiken."


Carnavalsetalage, archief 2016:



Het KBA gaat op zoek naar de mooist versierde gevels, etalages en straatvensters.

In totaal zullen ze 5 prijzen ter waarde van 100 euro uitreiken. Naast de gekende juryleden, werd er dit jaar ook een gastjurylid gecontacteerd: Enrico Le Clair!
KBA:
"We zagen dat heel wat carnavalisten en handelszaken inspanningen doen om het Aalsterse straatbeeld toch carnavalesk aan te kleden.
Daardoor kwamen we op het idee om deze initiatieven te belonen. We zullen vijf keer 100 euro uitreiken, voor de vijf beste inzendingen!

Omdat het Feestcomité de laatste tijd wat vergeten wordt, besloten we om een lid van het Feestcomité te betrekken bij de jurering.
Zo kwamen we uit bij Enrico, die dit jaar overigens 40 jaar Europaprins is..."


Bowling The New Cat liet de ruiten versieren!
Wie wil deelnemen aan de wedstrijd van het KBA, moet een foto van de versierde gevel, etalage, straatraam, … doorsturen naar gevelkba@gmail.com.

Hierbij moet de eigenaar en het adres van de gevel of het straatraam vermeld worden.
Deelnemen kan tot 14 februari 2021.

Zoals elk jaar zullen de winnaars daags nadien, op wat normaal carnavalsmaandag zou zijn, bekend gemaakt worden.


Artikel met dank aan KBA / Sören Delclef

Geen opmerkingen:

Een reactie posten