Welkom bij Carnavalaalstkoentje: uw dagelijkse portie Oilsjt Carnaval!! // Aalst Carnaval 2026 werd officieel voorgesteld! De Aalsterse Gilles ontwerpen de Verbrandingspop en Nicolas Keppens maakte de prachtige Affiche “Applaus ver ’t volk”! //Joshy De Troch is de 72e Aalsterse Prins Carnaval, zijn kostuum is een pareltje van bordeaux, zwart en goud!!! // De Stoetvolgorde met de thema's van de 96e stoet staat online! Richting carnaval bezoeken we alle AKV's! // In de Werkhallen is men druk bezig aan de voorbereidingen voor de 96e stoet, de laatste dagen ... // De roiteklasjers veroveren de stad: wij ontmoetten Gilles & Max! // De Winterfoor? Lees er alles over in ons goed onderbouwd artikel! // Groepen dopen hun wagens, als laatste is LDVD aan de beurt op 14 februari! // Het Jaaroverzicht 2025 is uit! Zowel wij, als AjoinPedia, maakten er eentje! // Fan van onze blog(s), Aalst Carnaval (heden en geschiedenis) & mediapartner AjoinPedia? Check dan zéker onze (sociale media) & geniet van alle reportages, Stoetthema's & véél méér! // 'Weir leven mé giejl ons ❤️ vér Oilsjt Carnaval' en tellen af naar 'editie 96' op 15, 16 & 17 februari 2026!

woensdag 29 februari 2012

Carnaval 2012: het is weer voorbij... +100000 keer bedankt!!!


(Den Tsjoep en Carnavalaalstkoentje: maandagavond 20/02/2012)

Carnaval 2012 gaat in mijn geheugen gegrift staan als het 'Carnaval van de beleving': de ontlading was groot!

Na het vele intensieve werk aan de blog rondde ik het geheel af met misschien wel de zwaarste opdracht van allemaal: opnieuw volledig de stoet in FOTO én VIDEO brengen tot een 'totaaloverzicht'!
Een bijzondere opdracht die ik met foto's en -sinds 3 jaar- ook met filmpjes tot een goed einde probeer te brengen.

Vanaf 2008 bestaat het stoetoverzicht in blogformaat (details: zie rechterkolom)
Sinds het ontstaan van DEZE blog (juli 2010) wilde ik het ook allemaal delen aan een 'groot' publiek.
De stoet 2010 werd in retro gereproduceerd tot uitgebreide reportages en later, op een eerder rustig tempo, ging de blog op weg naar Carnaval 2011.
Geleidelijk groeide het belangstellingsniveau en zo 'boomde' het tot een artikelen-bombardement met steeds de nadruk op een 'positieve', maar realistische invalshoek.
Interessante mensen, kandidaten-Prins, Jubilerende Groepen, evenementen...
Soms met wat hulp van 'derden', maar heel vaak volledig in eigen 'beheer' stevende deze blog naar Carnaval 2012 toe!

Het mogen meewerken aan tientallen websites, een interview in De Streekkrant, wat foto's voor TV OOST, het promospotje voor TVAjoin...telkens kwamen mijn foto's er in het daglicht.
En telkens mocht men die -als het positief bedoeld was- gebruiken ook.
Ik vond en vind dit nog steeds een eer (maar vraag het me alstublieft eerst, dat is de ENIGE voorwaarde...)!
Zoals ook enkele foto's voor de wagen van AKV Steirk:

http://carnavalaalstkoentje.blogspot.com/2012/02/extra-fotos-carnavalaalstkoentje-op.html

RECORDMAAND


Februari 2012 leverde 31 796 views op!
Een absoluut record voor deze (nog steeds) niet-commerciële blog!
Het totaal aantal views ligt daar al meervoudig boven!
De ongenaakbare kaap werd -tot mijn grote verbazing- overschreden:
100 000 keer bedankt om dit 'blogje' te volgen!

De stoet 2012 staat online, de fotomapjes komen erbij de komende weken en wie weet ook wat verse reportages al?

Blijf genieten van dit blogje!!!
Het is er voor Oilsjt en voor U!!!!



(21 februari: Popverbranding sluit Oilsjt Carnaval 2012 af)


Geen opmerkingen:

Een reactie posten