Welkom bij Carnavalaalstkoentje: uw dagelijkse portie Oilsjt Carnaval!! // Joshy De Troch is de 72e Aalsterse Prins Carnaval!!! // Ook Arendcarnaval heeft 3 Kandidaten: op 7 maart treden ze op in deze volgorde tijdens de Arendse Prinsverkiezing: Sisseloe, Rino & Milan! // In de Werkhallen is men druk bezig aan de voorbereidingen voor de 96e stoet! // AKV Drasj lanceerde (als 1e) hun thema voor 2026: 'DRAsj TV: 30 joor DRA!' // AKV Steirk (AKV van 2003-2025) stopte ermee! // AKV Verdwoldj & Verloeren is de nieuwe AKV! // Aalst Carnaval heeft zijn eigen Monopoly!! // Fan van onze blog(s), Aalst Carnaval (heden en geschiedenis) & mediapartner AjoinPedia? Check dan zéker onze (sociale media) & geniet van alle reportages & de 'Groepen in de Kijker' // 'Weir leven mé giejl ons ❤️ vér Oilsjt Carnaval' en tellen af naar 'editie 96' op 15, 16 & 17 februari 2026!

zondag 8 januari 2017

4e Kindernamiddag AKV Oeverboeft: jong geleerd is... een pannenkoek waard!

Foto's: ©AKV Oeverboeft

KINDEREN BAAS

Naar jaarlijkse traditie gaf AKV Oeverboeft een prachtig initiatief: een heuse kindernamiddag!

Daarbij worden de kinderen van de groepsleden nauw betrokken.
Creatief de handen uit de mouwen met op op het einde... lekkere pannenkoeken...


Wim (AKV Oeverboeft):
"Bij Oeverboeft is het stilaan een jaarlijkse traditie dat de kleinste Boeferkes een handje komen toesteken aan de wagen.
We zijn een groep die vooral bestaat uit jonge gezinnen en zo kunnen we de kindjes tonen waar de mama's en papa's in hun vrije tijd mee bezig zijn.
En zo krijgen ze uiteraard zelf ook de microbe te pakken..."



Wim:
"Isomo schijven snijden, papiertjes scheuren en plakken, verven en uiteraard nadien ook de innerlijke mens versterken stond op het programma.
Pannenkoeken en chocolademelk mochten niet ontbreken om deze onvergetelijke namiddag af te sluiten."



OEVERBOEFT 2017

Foto's: ©Carnavalaalstkoentje

Met hun thema 'Oilsjteneers Zemmen', kregen ze al een voorstellingsartikel eind oktober
En veel positieve bijval!

Wim:
"We halen dit jaar niet alles uit de 'kast', maar uit de 'jukebox': Oilsjteneers Zemmen is dé klassieker van Jean-Paul en 50 jaar later nog lang niet vergeten.
De wagen en kostuums laten we zoveel mogelijk inpassen bij ons thema.
Maar het is uiteraard hard werken..."



Wim:
"We gaan in de stoet met 25 volwassenen en een 13 kinderen.
Ook wat volk op de wagen en ons hoofddoel?
Ons amuseren!
We hopen uiteraard in de top 15 te blijven, en wie weet wat op te schuiven...
Maar ook bij ons primeert plezier, voor jong en oud!"



Artikel met dank aan AKV Oeverboeft!

Geen opmerkingen:

Een reactie posten