Welkom bij Carnavalaalstkoentje: uw dagelijkse portie Oilsjt Carnaval!! // Aalst Carnaval 2026 is voorbij! // Het weer viel op zondag en maandag flink tegen door sneeuw en regen, maar de carnavalisten lieten het niet aan hun hart komen! // Dinsdagavond stak Prinsj Joshy de pop in brand en werd de 96e editie officieel beëindigd, al voegde de aanwezige massa er nog een derde carnavalsnacht aan toe! // Wie wil terugkijken, kan dat op de blog of ons YouTube-kanaal 'Koentje75'! // Voor de volgende editie, hou je best 7, 8 & 9 februari 2027 vrij in je agenda! // De Arendwijk koos Milan Van Goethem als 42e Orendprinsj! Arendcarnaval zelf is er in het Paasweekend! // Carnaval 2027: met Timo & Kenny stelden zich 2 volwaardige Kandidoten-Prinsj voor!! // Tijdens het weekend van 16 & 17 mei (Hemelvaart) is er de 22e Carnavalsbeurs & ontvangen de Kandidoten hun officiële Kandidoten-lint! // 'Weir leven mé giejl ons ❤️ vér Oilsjt Carnaval' en tellen af naar 'editie 97'

maandag 23 september 2013

10 jaar De Zakkeschoiters met unieke reeks Nominetten!

(©Carnavalaalstkoentje: De Zakkeschoiters, Carnavalsbeurs 2013)

10 JOOR DE ZAKKESCHOITERS

De enige Arendse Carnavalsvereniging, AKV De Zakkeschoiters bracht een unieke reeks Nominetten op de markt naar aanleiding van hun 10-jarig bestaan!

Carnavalaalstkoentje:
"10 jaar De Zakkeschoiters: dat mag niet zomaar voorbijgaan?"

Smartie:
"Dat vinden we ook, Koen. Daarom wilden we iets unieks doen: er werden 100 kaders uitgebracht met telkens 8 Nominetten in een mooie kader!
Er is ook nog een exclusieve 'foute druk' en die verkopen we ook!"






Carnavalaalstkoentje:
"Maar er is een goede doel aan gekoppeld?"

Smartie:
"Het 'verhaal' van Geloeif Mè Goed, kan niemand koud laten hé. Daarom schenken we 5 euro per verkochte kader aan GMG!
De kaders kosten 40 Euro en zijn échte verzamelobjecten: tijdens de Carnavalsbeurs verkochten ze goed! Snel zijn is de boodschap dus.
Wie de 'foute-druk-Nominetten' koopt: daarvan gaat de volledige opbrengst naar GMG!"


Voor de verzamelaars, wees er snel bij!
Bestellen kan via de.zakkenschoiters@telenet.be of telefonisch bij Cleancy (0468 13 75 08)


Carnavalaalstkoentje:
"Welke plannen hebben jullie voor 2014?"

Smartie:
"Arendcarnaval moet het absolute hoogtepunt zijn van de 10-jaar-viering: we hebben een prachtig kostuum laten ontwerpen!
We willen tonen dat we als enige Arends Groep mooi voor de dag komen. Ook aan de wagen zijn we al volop aan het voorbereiden. Hierbij nodig ik iedereen nu al uit voor de Arendcarnavalstoet van 2014!"


Meer over de 'geschiedenis' van De Zakkeschoiters:
via DEZE LINK

(©De Zakkeschoiters, in vol ornaat: Arendcarnaval 2013)



Geen opmerkingen:

Een reactie posten