Welkom bij Carnavalaalstkoentje: uw dagelijkse portie Oilsjt Carnaval!! // Aalst Carnaval 2026 is voorbij! // Het weer viel op zondag en maandag flink tegen door sneeuw en regen, maar de carnavalisten lieten het niet aan hun hart komen! // Dinsdagavond stak Prinsj Joshy de pop in brand en werd de 96e editie officieel beëindigd, al voegde de aanwezige massa er nog een derde carnavalsnacht aan toe! // Wie wil terugkijken, kan dat op de blog of ons YouTube-kanaal 'Koentje75'! // Voor de volgende editie, hou je best 7, 8 & 9 februari 2027 vrij in je agenda! // De Arendwijk koos Milan Van Goethem als 42e Orendprinsj! Arendcarnaval zelf is er in het Paasweekend! // Carnaval 2027: met Timo & Kenny stelden zich 2 volwaardige Kandidoten-Prinsj voor!! // Tijdens het weekend van 16 & 17 mei (Hemelvaart) is er de 22e Carnavalsbeurs & ontvangen de Kandidoten hun officiële Kandidoten-lint! // 'Weir leven mé giejl ons ❤️ vér Oilsjt Carnaval' en tellen af naar 'editie 97'

maandag 23 september 2013

Halsportefeuille is onmisbaar tijdens carnaval!

(©Carnavalaalstkoentje: Prins Kenny 2008, De Melkmoilen)

DE MELKMOILEN (HER)LANCEREN DE HALSPORTEFEUILLE

Naast eetfestijnen, fuiven en andere koekenverkopen, zorgen Aalsterse Carnavalsgroepen vaak voor inventieve én praktische gadgets!
AKV De Melkmoilen lanceerde zo onlangs z'n 'halsportefeuille'!


Kenny: (Foto ©Carnavalaalstkoentje)
"De laatste keer dat de 'Halsportefeuille' op de markt kwam, was in 2006! Daarom brengen De Melkmoilen hem opnieuw uit. Er was veel vraag naar.
Het is zo'n onmisbaar item tijdens carnaval en voor de prijs moet je 't zeker niet laten:
5 Eurokes!
Te verkrijgen bij onder meer Van Nuffel en Liebaut en tenslotte ook ten voordele van de groep hé"


(©Carnavalaalstkoentje: De Melkmoilen 2013. Hun 'Geschiedenis eens zien? Klik dan HIER)

Geen opmerkingen:

Een reactie posten